Δευτέρα, 18 Οκτωβρίου 2010

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ

Την Κυριακή 17/10/2010 υποβλήθηκε στον Πρόεδρο Πρωτοδικών Πειραιά η δήλωση κατάρτισης του συνδυασμού μας.
Οι δημοτικοί σύμβουλοι ανά διαμέρισμα είναι :

ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Α' ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ Βρεφονηπιοκόμος
2. ΑΥΓΟΥΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ Οικιακά
3. ΒΕΝΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Οδοντοτεχνίτης
4. ΓΑΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ Ηλεκτρον. Υπολογιστών
5. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Ιταλική Φιλολογία
6. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ Ναυπηγός
7. ΔΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Στέλεχος εταιρείας Η/Υ
8. ΚΟΝΤΟΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ Επιχειρηματίας
9. ΚΟΥΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ Ιδ. Υπάλληλος
10. ΛΑΓΓΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Αισθητικός
11. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ Η/Υ
12. ΠΕΧΛΙΒΑΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ Τουριστικά Επαγγέλματα
13. ΣΙΓΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Συνταξιούχος Ο.Α.Ε.Ε
14. ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Ταχυμεταφορές
15. ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ραδιοφωνικός παραγωγός
16. ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ Μηχανικός - Έφορος γυναικείου τμήματος καλαθοσφαίρισης "ΦΟΙΝΙΚΑ"

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Β ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

1. ΒΕΡΝΑΡΔΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
2. ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Πολιτικές Επιστήμες
3. ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΕΥΠΡΑΞΙΑ (ΕΦΗ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Φαρμακοποιός
4. ΚΑΤΣΙΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5. ΚΡΕΜΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Στέλεχος εταιρείας ταχυμεταφορών
6. ΛΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Μαθηματικός-Στατιστικολόγος
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ Επιχειρηματίας
8. ΠΕΡΠΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΑΝΝΑ (Ελεάννα) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
9. ΧΑΤΖΗΣΙΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΜΕΩΝ Τενόρος Λυρικής Σκηνής


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Γ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

1. ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ Ιδ. Υπάλληλος
2. ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΡΙΝΑ) ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ Καθηγήτρια
3. ΚΡΙΘΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ Νοσηλεύτρια
4. ΜΑΤΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ Οφθαλμίατρος
5. ΜΠΟΥΓΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ Οικονομολόγος


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Δ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

1. ΒΙΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Ασφαλιστικός Σύμβουλος
2. ΛΑΧΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Αυτοκινητιστής
3. ΜΑΚΑΡΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ Ιδ. Υπάλληλος
4. ΡΟΥΣΣΑ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ Αυτοκινητιστής
5. ΣΚΡΟΝΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ Οικιακά
6. ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΔΟΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ Επιχειρηματίας
7. ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ Επιχειρηματίας
8. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ιδ. Υπάλληλος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Ε ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

1. ΔΑΛΔΑΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Οικιακά
2. ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Συνταξιούχος Δημοσίου
3. ΚΑΝΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ Εμπορος φρούτων - ξηρων καρπών
4. ΚΑΡΥΣΤΙΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ιδ. Υπάλληλος
5. ΚΑΨΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Λογίστρια
6. ΜΑΡΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Αισθητικός
7. ΜΠΑΡΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Πλοίαρχος Ε.Ν.
8. ΡΕΤΕΤΑΓΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ιδ. Υπάλληλος
9. ΣΤΑΘΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ιδ. Υπάλληλος
10.ΧΑΛΔΕΖΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Μοντελίστ
11. ΧΑΝΙΩΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ