![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiE1YcWiuVPjnsQhAbQyVaYpqHIvxMR13cMnuF6G4_YlXcEXLEYQWdWXVJKsbt_dgkYHhz1X5YGTi6SyPPI14-Ew66uUFyVbRuQbaO26xkHgwgiRTWn2ryeCJTcZUsJ_O8t3LhV95z5RaV0/s320/%CE%91%CE%93%CE%99%CE%91+%CE%A0%CE%91%CE%A1%CE%91%CE%A3%CE%9A%CE%95%CE%A5%CE%97.jpg)
Στον αρχιερατικό εσπερινό της Αγιας Παρασκευής στην Καλλίπολη και στην περιφορά της εικόνας ο ανεξάρτητος δημοτικός συνδυασμός "Πειραιάς Όλοι Μαζί" παραβρέθηκε δια των αντιπροσώπων του: υποψήφιο δήμαρχο και δημοτικό σύμβουλο Αντώνη Αχιλ. Καλογερόγιαννη, και τους υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους: υποψήφιο διδάκτορα κο Πετρο Βιολάκη, κα Εφη Καλλέργη φαρμακοποιό, κα Πόπη Αστεριάδη (Πειραιώτισσα τραγουδίστρια), κα Βάσω Κοντοθεοδώρου (ιδιωτ. υπάλληλο), κο Κώστα Πολυχρονόπουλο, κο Νικήτα Αυγουλή (επιχειρηματία), κα Κορίνα Καλογερόγιαννη (καθηγήτρια).