![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhmItYU9bofbiAN2iK-Saz-ijrG5OMSmCy05l68wUZ7kQEXWcBc-NoCoY7lUbe2UpOjzgZdoGGk8xogtUvV2yCum1JzfBPMNbmjnw9RnA-cjKV8XOoRr5t_ME-MBj9vpZR15QsDknuDxmuM/s1600/906234_10203306416081363_1252745019_o.jpg)
Ο επικεφαλής του συνδυασμού και υποψήφιος Δήμαρχος Πειραιά Αντώνης Καλογερόγιαννης, ευχαρίστησε τους παρευρισκομένους για την συμμετοχή τους στην εκδήλωση.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjGnj43LT_pPYUIGbB_nAhB3Vh-WP-TRPmaEs5cDGfp0TdY1kpHqKC5O4sfej6lSdYxy1FKgWd3WladPefaDdCIy6md6Nsh8dv_iienF9RG9DEEwo2Bn_BML3H1rY4Q82TTHyK8iZKZsTmD/s1600/1014849_10203306456602376_525894111_o.jpg)
Στην εκδήλωση παρευρέθησαν ο επίτιμος πρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου Πειραιά κος Κουβάτσος Παν, ο πρόεδρος του Εμπορικού Συλλόγου Πειραιά και Γραμματέας Εμπορίου των ΑΝ.ΕΛ. κος Ζησιμάτος Γεώργιος, η Διαμερισματική Σύμβουλος κα Αθανασίου Λίνα, ο Γραμματέας Συνδικαλισμού των ΑΝ.ΕΛ. κος Καλλέργης Βαγγέλης, ο Γραμματέας Κινητοποίησης ΑΝ.ΕΛ. κος Ιωαννίδης, η πολιτευτής ΑΝ.ΕΛ. κα Ιωαννίδου Ξένια, ο πολιτευτής κος Αμιραλής Ελευθέριος, ο πολιτευτής κος Γεωργόπουλος Κ., ο υποψήφιος Δήμαρχος Κερατσινίου -Δραπετσώνας κος Αντωναράκης Νικόλαος με τους Ανεξαρτήτους Πολίτες Κερατσινίου - Δραπετσώνας, η τομεάρχης ΑΝ.ΕΛ. Α Πειραιά κα Παπαγγέλου Ευδ, υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι, ο επιχειρηματίας κος Γαλάτης, η υποψήφια Δήμαρχος Αγίας Παρασκευής κα Αντωνοπούλου Ηλέκτρα, ο υποψήφιος Δήμαρχος Περάματος κος Θεοδωρολέας Δημήτριος .